Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wymiany i zwroty towaru

Wymiany towarów

 

  Nie wykonujemy wymian. Jeśli otrzymany produkt nie spełnił oczekiwań należy go zwrócić i złożyć nowe zamówienie. Za pierwotne zamówienie zostaną zwrócone środki.

 

Zwrot zakupionych towarów

 

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni  od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Postanowienia niniejszego art. stosuje się odpowiednio do odstąpienia od umowy dotyczącej Konta.
 2. W przypadku odstąpienia od Umowy Klient ponosi koszt odesłania towaru do Almarina Trade. 
 3. Zwrot środków (koszt zakupionego towaru oraz koszt przesyłki do Klienta) nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 4. W przypadku odsyłania produktu do Almarina Trade Klient zobowiązuje się należycie go zabezpieczyć przed uszkodzeniem w trakcie transportu.
 5. Zwracane towary prosimy przesyłać kurierem lub Pocztą Polską (nie dobieramy paczek pobraniowych, nadanych do Kiosku-RUCH-u lub Paczkomatu - z wyjątkiem tych nadanych przez darmowe zwroty z InPost Allegro) na adres:

  Almarina Trade Sp. z o.o.
  ul. Chwaszczyńska 131B
  81-571 Gdynia

 

pixel